Movies
Ratings
106
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0