Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0