Movies
Ratings
36
A Hard DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5