Movies
Ratings
600
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dog ManRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5