Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0