Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5