Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5