Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0