Movies
Ratings
203
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0