Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.5
My Week with MarilynRated ★ 4.0