Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5