Titles you rated
BelieverRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0