Movies
Ratings
550
SleepRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
RunRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
JaneRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0