Series
Ratings
19
The World of the MarriedRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0