Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.5
TogetherRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5- Common lifeRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5