Movies
Ratings
14
JokerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0