Titles you rated
The Lost CityRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0