Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 3.5
MidasRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5