Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0