Movies
Ratings
36
A PromiseRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0