Titles you rated
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0- Assistant Manager Park's Private LifeRated ★ 4.0
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 3.5- Eunguk and the Ugly DucklingRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
UnfairRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5- Strawberry Ice CreamRated ★ 3.5
- The Wedding PlannerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0