Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0