Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0