Titles you rated
WATER BOYSRated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 4.0
Airport 2013Rated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0- 헝그리!Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
PricelessRated ★ 4.0- 썸머 레스큐 천공의 진료소Rated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 4.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 3.5