Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
SamsaraRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
Just Do It!Rated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 2.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.0