Series
Ratings
123- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 5.0
The WatcherRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0