Movies
Ratings
142
After the RainRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0