Movies
Ratings
110
WALL-ERated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0