Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 2.0