Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
RiseRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 1.0