Series
Ratings
313
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
- GhostsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.5