Movies
Ratings
69
CocoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5