Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Love NaggersRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0