Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0