Series
Ratings
139
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
Depth of FieldRated ★ 4.5- HyperventilationRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0- Semantic ErrorRated ★ 4.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
Our YouthRated ★ 4.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0