Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0