Series
Ratings
17
UnnaturalRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5