Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
DriveRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0