Series
Ratings
157- Unknown SeoulRated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5