Movies
Ratings
165
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 0.5
KlausRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0