Series
Ratings
14
Legal HighRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The Racket BoysRated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0