Movies
Ratings
228
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
King KongRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0