Series
Ratings
18
Secret GardenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5