Movies
Ratings
299
LucyRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
CasperRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
ShooterRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5