Titles you rated
Winter SonataRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 5.0