Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 1.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0