Titles you rated
8 MileRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Emergency Act 19Rated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5