Series
Ratings
356
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 5.0
- Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 5.0
- Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 5.0
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 5.0
- Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 5.0
- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 5.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 5.0
As Miss Beelzebub LikesRated ★ 3.5
We Were ThereRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
KoikimoRated ★ 4.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.0