Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
DerailedRated ★ 3.5
OasisRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.0
UnfriendedRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.5