Titles you rated
Love NaggersRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
전현무계획Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0